KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577031
nr 1257 7031
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, "Slätten vid havet, Österlen". Signerad. Olja på duk, 92x74
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:32:27
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare